08-8548313

אודות

“קבוצת יבנה מוצרי מזון”– הינו מפעל קיבוצי שהוקם

לפני למעלה מ-60 שנה בקבוצת יבנה,

הקיבוץ הדתי הוותיק והמשגשג השוכן במרכז הארץ.

במהלך השנים, הפכה “קבוצת יבנה מוצרי מזון”

למובילה בייצור חמוצים המצטיינים בטיב טעם ובאיכות מעולה.

המפעל תפס את מקומו כאחד היצרנים הגדולים ביותר בארץ בתחום זה.

החמוצים של קבוצת יבנה מוכרים בשוק הישראלי כמעט רבע מאה, אולם המפעל עצמו קיים מאז ייצר שימורי בשר לצבא הבריטי ב- 1938.

מערך הזיתים מאפשר אחסנה ושימור של הזיתים במהלך השנה כולה, כאשר המלפפונים, המובאים משטחים רחוקים, מוחמצים שעות ספורות לאחר קטיפתם מהשדה ונארזים מיד בעונת הגידול.
המפעל מייצר מידי שנה בשנה אלפי טונות במגוון מוצרים נרחב ביותר.

“קבוצת יבנה מוצרי מזון” מציגה מבחר זיתים וירקות כבושים בטיב ובטעם מעולים. זיתים ירוקים- מנזנילו, נובו, סורי, מבוקעים, חרוזית וטבעות זיתים, זיתים צבעוניים- מושחר, טבעי, מרינט בחומץ יין, מלפפונים במלח ובחומץ, חצילים כבושים, שיפקה, עגבניות כבושות, פלפל אדום, לימונים ושמן זית.

המוצרים מופיעים גם באריזות משפחתיות וגם באריזות מוסדיות.
יש להוסיף כי הזיתים הירוקים והמגולענים וגם המלפפונים החמוצים מופיעים באריזות חסכוניות של 1.250 ק”ג ואף באריזות של 3 ק”ג.

הזיתים כולם ואף הירקות הכבושים ניתנים להשגה גם באריזה של צנצנת זכוכית.

בחמש עשרה השנים האחרונות נהנה המפעל מגידול דרמטי במכירות. חרף זאת השכיל המפעל החמוצים של קבוצת יבנה לשמור על מעמדו המוביל בשוק, בזכות החלטה אסטרטגית שאימצה ההנהלה- אין להתפשר ברמת האיכות, גם לא על חשבון הכמות.

כדי לשמר איכות ברמה גבוהה לאורך כל הדרך נרכש ציוד אוטומציה מהטובים בעולם. חלקו עבר פיתוח נוסף בארץ, על פי יוזמת “קבוצת יבנה מוצרי מזון”.

בשנת 2017 הסתיימה בנייתו של מפעל חדש אשר מתאפיין בשימוש בטכנולוגיות מהמתקדמות ביותר בעולם.

מילוי הקופסאות, הוספת התבלינים, תהליך הפסטור והאריזה נעשים כולם בציוד חדיש. האוטומציה בה אנו עוסקים היא המילה האחרונה בעולם בתחום זה.

מצלמות וידאו משוכללות, מופעלות מחשב, המצלמות כל זית מכל עבריו, כדי למיין אותו מבחינת האיכות, הגודל והמשך העיבוד.

המיון ברמת היי-טק נועד להחליף מיון ידני ומאפשר למפעל לייצר בנוסף למוצרי הקו שלו גם מוצרי דגל איכותיים.

סוד אחר שמבטיח את האיכות של חמוצי קבוצת יבנה, הוא השימוש בחומרי עזר מקוריים, אמיתיים וטבעיים, ולא בתחליפים מלאכותיים.

כנותני טעם משמשות תמציות טבעיות, ולא אמולסיות כימיות וכשצריך להשביח את הטעם בתוספת שום, מוסיפים למוצר שיני שום אמיתיות ולא כימיקלים דמויי טעם שום.

לחמוצי קבוצת יבנה יש גם “קבלות” רשמיות על רמת האיכות הגבוהה של מוצריו. עובדה היא כי מפעל “קבוצת יבנה מוצרי מזון” עבר בהצלחה חסרת תקדים שני מבחנים רשמיים שאישרו את מה שכבר ידוע לצרכני החמוצים, שלאיכות של “קבוצת יבנה מוצרי מזון” אין מתחרים.

מפעל החמוצים היה הראשון בענף המזון בישראל אשר עבר בפעם הראשונה, ללא צורך בשום מקצה שיפורים,
את מבחני האיכות של תו האיכות הבינלאומי ISO 9002 בגרסת 2002, וכן גם לגבי מבחני הסמכת GMP(תנאי ייצור נאותים) של משרד הבריאות, שאותם עבר בפעם הראשונה.

חמוצי קבוצת יבנה זוכים להצלחה גדולה גם בחו”ל. עיקר הלקוחות הם צרכני השוק היהודי בעולם- ארה”ב, אנגליה, בלגיה, צרפת, איטליה, אוסטרליה וניו-זילנד.
זאת בזכות רמת האיכות ורמת הכשרות הגבוהה שלהם. “קבוצת יבנה מוצרי מזון” עובד בסטנדרטים גבוהים של היגיינה הנשמרת בקפדנות ועומד בביקורות הנוקשות של רשויות הבריאות במדינות אלה.

פרט ללקוחות יהודיים רוכשים את חמוצי קבוצת יבנה גם לקוחות נאמנים בני שאר הדתות, לרבות אנשי הקהילות הפלסטינית והאירנית שמצאו במלפפונים החמוצים של קבוצת יבנה את הטעם המזרח תיכוני האהוב עליהם.

מוצרי המזון של קבוצת יבנה נושאים את ההכשר המהודר של בד”צ חוג החתם סופר, בד”צ העדה החרדית בירושלים, כשרות מהדרין של הרב סלומון והכשר O.U.P – סימן הכשרות היוקרתי של היהדות האורתודוכסית בארה”ב.

את מוצרי המזון של קבוצת יבנה ניתן למצוא ברוב חנויות המזון בישראל וזאת בזכות מערכות שיווק והפצה מסועפות.
קבוצת יבנה מספקת את מוצריה לשלושת רשתות המזון הגדולות בישראל ע”י אספקה למחסן המרכזי של כל רשת ורשת.
גם צרכניות השוק הפרטי לא נותרות ללא כיסוי ראוי. קבוצת יבנה עומדת בקשרי מסחר צמודים עם סיטונאים הפזורים בכל אזורי הארץ ולהם מערכת מסועפת של סוכנים ניידים המגיעים לכל נקודות המכירה.

?

מלאו פרטים בטופס המצורף ונציגנו יחזור אליכם בהקדם:
:Fill in the form below and our representative will contact you shortly